Sizi Arayalım
*Adı Soyadı
*Telefon
E-Posta
*Mesaj
GÖNDER
Kurumsal
Tarihçe
  1958 yılında İtalya’nın Vicenza kentinde kurulmuş bir firmadır. Firma kuruluşundan itibaren yenilik konusunda öncü olmuştur. Günümüze kadar 6 milyondan fazla araca Lovato montajı yapılmıştır.

  Lovato için kalite her zaman için ana felsefe olmuştur. 1999 yılından bu yana ISO 9001-2000 sertifikası bulunmakta ve 2002 yılından beri sıfır kilometre araç montajları için ISO/TS 16949 ISO/TS 1649 sertifikası bulunmaktadır

  Firmamız LPG ve CNG pazarında Araştırma ve Geliştirme konusuna en çok yatırım yapan firmalardan birisidir. Bu da her araca uygun ve çok uzun yıllar boyunca en yüksek verimi ile çalışabilecek sistemler üretilmesinde etkili olmuştur. Lovato Otogaz Sistemleri Türkiye'de ve Dünya'da sektöre ilk giriş yapan firmalardan biri olarak, kalitesi ve yüksek performansı ile kendisini ispatlamış, mevcut bayi ağını günden güne arttırarak Türkiye'de aranılan bir marka olmayı başarmıştır. Ürettiği kaliteli ve kusursuz çalışan otogaz dönüşüm kitleri ile Türkiye'de tercih edilen bir marka olmuştur. Ülke genelinde yayılmış donanımlı servis ağı ile montaj sonrası hizmetlere de büyük önem vermektedir. Satış sonrası verilen hizmetler ile müşteri memnuniyeti odaklı tek markadır.
DAMLA LPG Hizmet Kalitesi
Güleryüzlü bir “hoşgeldiniz” ile başlayan ve satış sonrası destek hizmetlerine kadar süren bu keyifli süreçte,
Lovato’nun profesyonel kadrosu, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla sizlere yol gösteriyor.