Sizi Arayalım
*Adı Soyadı
*Telefon
E-Posta
*Mesaj
GÖNDER
Kurumsal
Hakkımızda


  Damla LPG 1996 yılında Türkiye’de yeni yeni başlayan oto gaz dönüşüm sektörüne ithalat ve montaj yapmak üzere ilk adımlarını atmıştır. Damla LPG dönüşüm servisi ve ithalatçı olarak çalışmalarına başladığı günden bu yana teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek ülkemiz insanlarına en kaliteli, en gelişmiş ve en güvenilir sistemleri getirmek için mücadele etmiştir. İnsanlara layıkıyla teknolojiyi ve hizmet sunmayı ilke edinen Damla LPG, bu vizyon ile kısa zamanda fark yaratmış ve Türkiye’nin ender alternatif yakıt dönüşüm sistemleri distribütörü ve montajcılarından biri haline gelmiştir.

  Damla LPG, kalite ve yenilik arayışları neticesinde ithalatını yaptığı diğer markalardan vazgeçip, sadece Avrupa’da değil dünya pazarında kalitesi ve yenilikleri ile isim yapmış olan İtalyan LOVATO alternatif yakıt dönüşüm sistemlerinin distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. İlk zamanlarda 6 adet Lovato distribütörü olmasına karşın Damla LPG yenilikçi yapısı, ileri görüşlü vizyonu ve kalifiye kadrosu ile 2010 yılından itibaren Lovato’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmuştur. Bu sıfat ile beraber hızla çalışmalarına başlayan Damla LPG, Türkiye’de dağıtımı ve hizmet kalitesini arttırmak, lojistik olarak stratejik avantaj sağlamak için 6 adet bölge distribütörlüğü oluşturmuştur. Bu firmalara ve tüm bayilerine periyodik olarak teknik destek götürerek bayilerinin de servis kalitesini yükseltmiştir. Ayrıca çeşitli promosyonlar ve görsel destekler ile servis kaliteleri yükseltilmekle kalmamış Türkiye genelinde güvenilir bir marka imajı yaratılmıştır. Şu anda Türkiye genelinde 350 civarında bayisi bulunan Damla LPG, bayilik ağını tüm Türkiye’ye yaymayı başarmıştır. Lovato’nun en kaliteli ürünleri sunması için Konya’da, Avrupa’nın en kaliteli tank üreticilerinden biri olan, Avrupa’da dahi bir çok firmanın almakta zorlandığı kalite belgelerine sahip Meridyen firmasına Lovato markalı tanklar ürettirmiş ve Lovato’yu kalitesinden ödün vermeden bir bütün olarak müşterilerine sunmuştur.

  Daha iyi hizmet arayışları bunlarla da sınırlı olmayan Damla LPG, 2006 yılında ilk şubesi Naturel Otogaz’ı kurmuştur. Daha sonra Ankara’da farklı bölgelerde Lovato ağını genişletmek için 2010 yılında İvedik’deki Damla LPG Şubesini açmıştır. Son olarak yine 2010 yılının sonlarında İstanbul Dudullu’da daha üstün servis ve hizmeti sağlayabilmek için Çözüm LPG firmasını kurmuş, ayrıca Çözüm LPG aracılığıyla bu bölgenin malzeme dağıtımını da İstanbul Bölge Distribütörü olarak Çözüm LPG firması üstlenmiştir.

VİZYONUMUZ  DAMLA LPG&CNG sektördeki talep ve beklentileri engin tecrübesi ile değerlendirerek, kaliteli hizmet anlayışı ile bilinçli müşteri portföyü oluşturmaya çalışmaktadır.

Bu hususta sektör standartlarının gelişimine katkıda bulunacak ürünleri, uygun fiyat politikası ile hizmetinize sunarak yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği sektörde lider şirketi olmaktır.

DEĞERLERİMİZMüşteri Memnuniyeti Yüksek Hizmet Kalitesi İş Ahlakına Bağlılık Güvenilirlik İş Birliği Ve Dayanışma
DAMLA LPG Hizmet Kalitesi
Güleryüzlü bir “hoşgeldiniz” ile başlayan ve satış sonrası destek hizmetlerine kadar süren bu keyifli süreçte,
Lovato’nun profesyonel kadrosu, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla sizlere yol gösteriyor.